Domů / Blog
Kategorie
Výrobci
Víte, že ...

Víte, že je možné si u nás objednat barevný vzorkovník? Stačí navštívit sekci příslušenství -> ostatní.

colorbook

Víte, že ...

Víte, že nabízíme i celou řadu příslušenství, které Vám usnadní práci s nažehlovacími fóliemi?

Ať už jde o stěrky, vypichovátka, odstraňovač, teflonové výplně, nebo velké vzorkovníky ...

Informujte se na dostupné příslušenství!

prislusenstvi

Blog

Úvodem:

Děkujeme, že jste si vybrali náš e-shop! Ať už hledáte dodavatele nažehlovacích fólií a příslušenství pro jejich aplikaci, nebo jen sháníte informace okolo tématu termotrasferových fólií - jste na správné stránce!

Pro začátek pár tipů pro procházení naším webem:

  • Na každé stránce (mimo úvodní) najdete v levém sloupci položku INFORMACE a v ní několik důležitých odkazů: Ke stažení (zde je možné stáhnout praktické dokumenty), Dodací a platební podmínky, Podmínky vrácení peněz, a nakonec i návod Jak objednat.
  • Vždy v zápatí našeho webu (úplně dole) naleznete kontaktní informace - neváhejte se nám ozvat s jakýmkoliv dotazem, problémem, připomínkou či s telefonickou objednávkou.
  • Zajímá Vás dění okolo naší firmy a chcete být informováni o novinkách? Využijte možnosti zaregistrovat se k odběru novinek, nebo se nám přihlašte na náš e-mail. Také můžete sledovat naše facebookové stránky zde: Profisign plus.

 

Jak vybírat a hledat produkty:

  • Pokud víte co hledáte, můžete využít v záhlaví stránek fulltextové vyhledávání na našem webu.  Zde stačí například zadat slovo "apple" a následně kliknutím na lupu, nebo potvrzením stisknutím tlačítka enter na Vaší klávesnici zobrazíte všechny produkty s názvem tohoto odstínu, které jsou aktuálně k dispozici na našem e-shopu.
  • Další možností je procházení jednotlivých produktů kliknutím na tlačítko PRODUKTY v horním menu. To se Vám bude postupně rozbalovat a odkryje Vám vždy seznam aktuálně dostupných produktů na našem e-shopu v dané kategorii.
  • Třetí možnost je funkční, pokud nevíte přesně jaký materiál potřebujete pro Váš konkrétní textil. Stačí kliknout na tlačítko CHCI ŽEHLIT NA... v horním menu a následně se proklikat až k seznamu vhodných produktů pro Váš případ.
  • Na závěr doplníme ještě nikoliv poslední možnost a tou je telefonický, nebo e-mailový kontakt. Na našich kontaktech jsme Vám k dispozici pro jakoukoliv konzultaci, radu nebo pomoc s výběrem materiálu.

 

Náš weblog:

 

  V této přiložené tabulce najdete šikovný přehled kompatibility jednotlivých produktů Siser s různými druhy textilu a zároveň i stručný návod aplikace.  
 

 


 


 

  Dali jsme dohromady 5 zásadních bodů týkajících se vrstvení nažehlovacích fólií přímo na sebe. Určitě Vám pomohou nejen pokud chcete začít s touto "disciplínou".  
 

 


 


 

  Také si někdy lámete hlavu nad tím kam nejlépe umístit na tričku motiv tak, aby to vypadalo přirozeně a pěkně? Zde najdete stručný návod jak na to ...  
 

 


 


 

  Běžným dotazem je i "Jak textil s nažehlovací fólií prát, sušit a žehlit?". V tomto dokumentu najdete základní odpovědi ...  
 

 


 


 

  V tomto krátkém videu Vám ukážeme jak si usnadnit práci s teflonovými výstelkami Siser PILLOWBOX, které jsou k zakoupení na našem e-shopu zde  
 

 


 


 

  Barevné reflexní fólie se těší velké oblibě, ale jak je to s jejich odrazivostí světla? Zde na přiložených fotkách můžete porovnat odrazivost jednotlivých barev. Nezapomeňte, že pokud chcete být skutečně "vidět" a plnit i normy pro provoz na komunikacích, tak v tom případě jsou stříbrné barvy nenahraditelné ...

 

 

 


 


 

  Toto instruktážní video je určeno všem, kteří se chtějí pustit do nažehlování fólií v domácích podmínkách, bez technologií jako je řezací plotr, nebo termotransferový lis. Zde ukazujeme aplikaci jednoduchého motivu, ale při troše šikovnosti jistě zvládnete i složitější obrázky, nebo vícebarevné kombinace.  
 

 


 


 

  Často se nás ptáte, jak nejsnadněji a nejrychleji přenášet tiskové fólie na přenosku. Zde pro Vás máme krátké video jak na to ...  
 

 


 


 

 

Sestavili jsme pro Vás 10 nejlepších tipů a triků pro práci s nažehlovacími fóliemi. Znáte je všechny? 

  

 

 

 


 


 

  Každý zná certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100, ale víte co skutečně znamená? Kromě této informace najdete v příloze i seznam produktů Siser a jejich třídy certifikátu.  
 

 


 


 

 

Smart video 1: PS Film

Na tomto krátkém videu Vám Rudy ze Siseru stručně ukáže, jak aplikovat PS Film ve dvou vrstvách. K videu jsou české titulky

 
 

 


 


 

 

Smart video 2: PS Stretch

Na druhém krátkém videu Vám Rudy ze Siseru opět stručně ukáže, jak používat PS Stretch. K videu jsou české titulky

 
 

 


 


 

 

Smart video 3: Hi-5

Na třetím krátkém videu Vám Rudy ze Siseru stručně ukáže, jak funguje materiál Hi-5. K videu jsou české titulky

 
 

 


 


 

 

Smart video 4: Glitter 2

Na čtvrtém krátkém videu Vám Rudy ze Siseru představí oblíbený Glitter 2, včetně jeho použití ve dvoubarevném motivu. K videu jsou opět i české titulky

 
 

 


 


 

 

Smart video 5: Stripflock PRO

Na pátém krátkém videu Vám Rudy ze Siseru představí faceliftovaný materiál Stripflock PRO a jak uvidíte - jeho aplikace je stále velmi snadná. K videu jsou opět i české titulky

 
 

 


 


 

 

Smart video 6: Sparkle

Na dalším krátkém videu Vám Rudy ze Siseru představí nový materiál Sparkle. Jedná se o glitrovanou fólii s hladkým povrchem. K videu jsou opět i české titulky

 
 

 


 


 

 

Smart video 7: PS Adhesive + HS Foil

Na sedmém videu Vám Rudy ze Siseru představí skladbu materiálů PS Adhesive a HS Foil. Jedná se o lepivou vrstvu na kterou se nažehluje tenká vrstva s holografickým efektem. K videu jsou jako vždy i české titulky.

 
 

 


 


 

 

Smart video 8: PS Electric

Na osmém (posledním) videu této série Vám Rudy ze Siseru představí materiál PS Electric. K videu jsou i tentokrát české titulky.

 
 

 


 


 

 

Zajímá Vás, jak to všechno vlastně vzniká?

Zkuste mrknout na přiložené video:

 

 

 

 


 


 

  V březnu 2018 jsme absolvovali několik předváděcích akcí a z nich vytvořili krátké vzdělávací video nejen o tom, jak správně vrstvit fólie, ale obecně i o práci s nimi.