Domů / O společnosti ...
Výrobci
Víte, že ...

Víte, že je možné si u nás objednat barevný vzorkovník? Stačí navštívit sekci příslušenství -> ostatní.

colorbook

Víte, že ...

Víte, že nabízíme i celou řadu příslušenství, které Vám usnadní práci s nažehlovacími fóliemi?

Ať už jde o stěrky, vypichovátka, odstraňovač, teflonové výplně, nebo velké vzorkovníky ...

Informujte se na dostupné příslušenství!

prislusenstvi

O společnosti ...

 

 

 

45 let zkušeností

Historie společnosti Siser začíná už v 70. letech ve Vicenze, v srdci severovýchodní Itálie. Siser je v současné době uznáván jako přední společnost ve výrobě materiálů pro termotransferové aplikace na textilie.

Siser

který původně fungoval na trhu jako prodejce hotových motivů s čísly ihned připravenými k použití ve sportovním odvětví a materiály pro vyřezávané aplikace, na počátku 80. let přidal do své řady dva revoluční produkty pro řezání na plotru: Videoflex a Stripflock ™.

Inovace

Společnost Siser byla od samého počátku charakterizována svou inovační kapacitou. Díky mnohaletým zkušenostem se tato vlastnost stále více prolíná s přirozenou vášní pro dokonalost. Siser se nezaměřuje pouze na aplikace Cad-Cut ™, ale také na novou hranici v oblasti digitálního potisku svých materiálů a upevňuje svou přední pozici i díky řadě materiálů, které neustále vyvýjí a zdokonaluje.

Budoucnost

Siser míří do budoucnosti s aktuálně více než 40 různými výrobky v široké škále barev, postavenými na kvalitě přeměněné ve svobodu tvorby.

Jednoduše. Kdekoliv. Na cokoliv.