Domů / Technologie
Výrobci
Víte, že ...

Víte, že je možné si u nás objednat barevný vzorkovník? Stačí navštívit sekci příslušenství -> ostatní.

colorbook

Víte, že ...

Víte, že nabízíme i celou řadu příslušenství, které Vám usnadní práci s nažehlovacími fóliemi?

Ať už jde o stěrky, vypichovátka, odstraňovač, teflonové výplně, nebo velké vzorkovníky ...

Informujte se na dostupné příslušenství!

prislusenstvi

Technologie

Technologie pro termotransfer (nažehlování)

  • Chcete začít s nažehlováním a nevíte, jak na to?

  • Nechcete investovat větší objem finančních prostředků, aniž byste se seznámili s danou technologií?

  • Nacházíte na internetu nedůvěryhodné dodavatele čínských výrobků a bojíte se spolehlivosti nabízených produktů?

  • Máte reklamní agenturu a chcete rozšířit nabídku svých služeb o nažehlování na textil s minimální investicí?

 

Pokud jste si na některou z výše uvedených otázek odpověděli alespoň jednou ANO, pak jste na správné adrese. Máme pro Vás řešení, jak začít s nažehlováním (termotransferem), s využitím značkových technologií za rozumnou pořizovací cenu. Jsme autorizovaným dealerem a servisním střediskem pro technologie značky Roland, Transmatic a dalších.

 

Vždy Vám rádi pomůžeme při výběru technologií podle Vašich individuálních požadavků a jsme Vám k dispozici na našich kontaktech zde.

 

Pro konkrétnější představu zde vybíráme několik technologií z našeho sortimentu:


 


 

Nový řezací plotr od italského výrobce Siser - JULIET. Pokročilé a intuitivní řešení pro velmi snadné ovládání. Plotr disponuje desítkami přednastavitelných programů, připojení přes USB nebo wifi, řezání pomocí podložky či založení rolového materiálu. Je dodáván včetně softwaru Leonardo TM Design Studio, kde lze tvořit vlastní návrhy nebo vybírat z rozsáhlé nabídky umělecké knihovny.

K zakoupení na našem e-shopu zde


 


 

Romeo - větší verze předchozího řezacího plotru Juliet od italského výrobce Siser. Možnost zpracovávat média až do šíře 62,5cm. Součástí plotru je držák role pro zpracování materiálu bez podložky. S vysoce kvalitním motorem, který je až o 60% rychlejší než u jiných stolních řezacích plotrů. Ultra přesný řez, který si poradí i s nejmenšími detaily, desítky přednastavených programů řezaní včetně možnosti uložit si vlastní program, připojení přes USB kabel či wifi, upevnění materiálu na řezací podložku nebo založení rolového materiálu, úprava pozice přítlačných koleček, která dává možnost využít plnou šíři. Navíc možnost výměny nože za kreslící fixy Siser pro vytvoření nejrůznějších návrhů. Dodáván včetně výkonného softwaru Leonardo TM Design Studio, kde lze tvořit vlastní návrhy či vybírat z rozsáhlé nabídky umělecké knihovny.

K zakoupení na našem e-shopu zde


 


 

Základní plotr Vám nestačí? Chcete řezat bez omezení délky materiálu? Chcete mít možnost využít libovolný materiál z našeho portfolia a pracovat s nažehlovacími materiály bez nutného zmenšování na vhodný formát? Pak je tu již zcela profesionální plotr Roland GS2-24, který je dodávaný včetně software stejně jako u řady Stika.

K zakoupení na našem e-shopu zde.


 


 

Fixační pec JUPITER OVEN 

Fixační pec pro zapékání DTF tisků.

  • Velikost fixační plochy 610 x 455 mm, elektronická kontrola teploty a automatický časovač s výstrahou

  • Nižší náklady na el. energii než u termotransferového lisu

  • 6x infra lampa, napájení 220V / Příkon 2.4kW

K zakoupení na našem e-shopu zde.


 


 

Výřezem grafiky to nekončí - ještě je tu otázka fixace motivu na textil. To se provádí buď klasickou žehličkou, nebo pro usnadnění práce můžete použít termotransferový lis. Základním modelem je v této oblasti TMH-28E s velikostí pracovní plochy 38x38 cm a rozsahem teplot 50-300°C 

K zakoupení na našem e-shopu zde.


 


 

Požadujete-li sofistikovanější řešení, pak pro Vás máme model TS-3M s větší pracovní plochou 50x40 cm a hlavně s možností výměny spodní desky za menší, nebo dokonce za speciální čepicový nástavec (vhodný i pro zjednodušení aplikací na batohy, nohavice, deštníky a podobně). Další úrovní jsou pak lisy automatické, které se nezavírají ručně, ale elektronicky.

K zakoupení na našem e-shopu zde.


 


 

A jak povznést výrobu ještě na vyšší úroveň? Kombinace tiskárny s řezacím plotrem Vám nabídne nejen klasickou funkci vyřezávání grafiky z barevných fólií, ale umožní Vám i tisk Vaší vlastní grafiky na tiskové fólie a to včetně tvarového ořezu!
Kombinované plotry Roland v této oblasti naprosto vynikají svými vlastnostmi, funkcemi a snadnou obsluhou.

Pro více informací nás kontaktujte 

 

A to není vše! Dostupných technologií je celá řada a všechny nabízí různé stupně výbavy a příslušenství. Odpovědný prodejce tyto technologie neprodává “anonymně” na e-shopu, ale vždy pomůže vybrat konkrétnímu zákazníkovi konkrétní technologii na základě jeho požadavků na finální výrobu. Celé naše portfolio technologií si můžete prohlédnout i na našich stránkách www.profisignplus.cz.

Jsme tu pro Vás na našich kontaktech - ozvěte se nám a jistě spolu najdeme řešení.