Domů / Technologie
Výrobci
Víte, že ...

Víte, že je možné si u nás objednat barevný vzorkovník? Stačí navštívit sekci příslušenství -> ostatní.

colorbook

Víte, že ...

Víte, že nabízíme i celou řadu příslušenství, které Vám usnadní práci s nažehlovacími fóliemi?

Ať už jde o stěrky, vypichovátka, odstraňovač, teflonové výplně, nebo velké vzorkovníky ...

Informujte se na dostupné příslušenství!

prislusenstvi

Technologie

Technologie pro termotransfer (nažehlování)

  • Chcete začít s nažehlováním a nevíte, jak na to?
  • Nechcete investovat větší objem finančních prostředků, aniž byste se seznámili s danou technologií?
  • Nacházíte na internetu nedůvěryhodné dodavatele čínských výrobků a bojíte se spolehlivosti nabízených produktů?
  • Máte reklamní agenturu a chcete rozšířit nabídku svých služeb o nažehlování na textil s minimální investicí?

 

Pokud jste si na některou z výše uvedených otázek odpověděli alespoň jednou ANO, pak jste na správné adrese. Máme pro Vás řešení, jak začít s nažehlováním (termotransferem), s využitím značkových technologií za rozumnou pořizovací cenu. Jsme autorizovaným dealerem a servisním střediskem pro technologie značky Roland, Transmatic a dalších.

 

Vždy Vám rádi pomůžeme při výběru technologií podle Vašich individuálních požadavků a jsme Vám k dispozici na našich kontaktech zde.

 

Pro konkrétnější představu zde vybíráme několik technologií z našeho sortimentu:

 

Řezací plotr je základ. A základním řezacím plotrem značky Roland jsou stroje řady Stika. Stačí připojit kabel k počítači, nainstalovat podpůrný software a uvidíte, jak se Vám řežou požadované nápisy, loga a obrázky. Plotr je dodáván včetně software umožňující tvorbu vektorové grafiky, nápisů v neomezeném množství typů fontů a dokonce si poradí i s rastrovými obrázky.

Cena od 13.800,- Kč bez DPH


 


 

Základní plotr Vám nestačí? Chcete řezat bez omezení délky materiálu? Chcete mít možnost využít libovolný materiál z našeho portfolia a pracovat s nažehlovacími materiály bez nutného zmenšování na vhodný formát? Pak je tu již zcela profesionální plotr Roland GS-24, který je dodávaný včetně software stejně jako u řady Stika.

K zakoupení na našem e-shopu zde.


 


 

Výřezem grafiky to nekončí - ještě je tu otázka fixace motivu na textil. To se provádí buď klasickou žehličkou, nebo pro usnadnění práce můžete použít termotransferový lis. Základním modelem je v této oblasti TMH-28E s velikostí pracovní plochy 38x38 cm a rozsahem teplot 50-300°C 

K zakoupení na našem e-shopu zde.


 


 

Požadujete-li sofistikovanější řešení, pak pro Vás máme model TS-3M s větší pracovní plochou 50x40 cm a hlavně s možností výměny spodní desky za menší, nebo dokonce za speciální čepicový nástavec (vhodný i pro zjednodušení aplikací na batohy, nohavice, deštníky a podobně). Další úrovní jsou pak lisy automatické, které se nezavírají ručně, ale elektronicky.

K zakoupení na našem e-shopu zde.


 


 

A jak povznést výrobu ještě na vyšší úroveň? Kombinace tiskárny s řezacím plotrem Vám nabídne nejen klasickou funkci vyřezávání grafiky z barevných fólií, ale umožní Vám i tisk Vaší vlastní grafiky na tiskové fólie a to včetně tvarového ořezu!
Kombinované plotry Roland v této oblasti naprosto vynikají svými vlastnostmi, funkcemi a snadnou obsluhou.

Pro více informací nás kontaktujte 

 

A to není vše! Dostupných technologií je celá řada a všechny nabízí různé stupně výbavy a příslušenství. Odpovědný prodejce tyto technologie neprodává “anonymně” na e-shopu, ale vždy pomůže vybrat konkrétnímu zákazníkovi konkrétní technologii na základě jeho požadavků na finální výrobu. Celé naše portfolio technologií si můžete prohlédnout i na našich stránkách www.profisignplus.cz.

Jsme tu pro Vás na našich kontaktech - ozvěte se nám a jistě spolu najdeme řešení.