Home

Jednoduše. Kdekoliv jste. Představte si možnost dosáhnout svobodné tvorby, jakou jste si vždy přáli.

Představte si možnost vyjádření sportovním oblečením a módou ve Vašem volném čase díky slovu, výběru barvy, designu a efektu. Představte si možnost volby z mnoha rozmanitých materiálů perfektních pro jakoukoliv aplikaci od plotrového řezání po digitální tisk a sítotisk. Proto můžete tvořit na jakýkoliv druh materiálu jako např. bavlnu, nylon, polyester a lycru.

A nyní si představte, že toho všeho musíte dosáhnout a zjistíte, že jsou ještě zcela nové technologie, které vyhovují potřebám Vaší kreativity.

Siser s jeho skvělou historií a neustálým výzkumem Vás přenáší dál: k možnosti být schopni se svoboně vyjádřit, vybrat si z různých produktů v široké paletě barev, zaručit velmi vysokou kvalitu dosaženou díky více než 40 letům výzkumů a inovací, lehce stvořit nápad, získat ty nejhezčí výsledky nejjednodušším způsobem.

Nažehlovací fólie Siser patří právem ke světové špičce bez kompromisů. Nejde jen o obrovské množství různých druhů materiálů a barev, ale jde i o vynikající kvalitu, odolnost a v neposlední řadě i jednoduchost zpracování. Na každou textílii existuje řešení v podobě nažehlovacích fólií Siser.